TAHSİS TALEP VE BEYAN TAAHHÜT BELGESİNİN VERİLMESİ

Emekliliği gelen kişilerin emeklilik başvurusu için tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi işlemlerini yapması gerekmektedir. E devlet aracılığı ile sunulan hizmetlerde herhangi bir ücret alınmadığı için tüm sigortalılar tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi hizmetinden yararlanabilmektir. Yapılacak işlemlerde basit bir şekilde formların doldurulması yeterli olacaktır.

Tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi işlemlerinde e devlet üzerinden işlem yapılması gerekmektedir. E devlet üzerinden yayınlanan tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi hizmeti için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilir ve direk hizmet sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.

Hizmet sayfasına giriş yapıldığında ise yeni talep bölümünü sayesinde yeni bir talep oluşturulmalıdır. Tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinin verilmesi kapsamında kişiler ekranda yer alan seçeneklerden uygun olanlarını seçerek işlemlerini tamamlayabilmektedir. Ücretsiz bir şekilde sunulan hizmetlerden tüm vatandaşlar yararlanabilmektedir.

TAHSİS TALEP VE BEYAN TAAHHÜT BELGESİNİN VERİLMESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*