SSK RANDEVU

SSK’lı olarak bir sağlık kurumuna giden kişiler, güvenceli olarak sağlık hizmetlerinden yararlandığı gibi ilaç alımında da bu güvenceden yararlanabilmektedir. Bu bakımdan sigortanın aktif olarak işlemesi çok önemlidir. Sağlık hizmetlerinde bu güvencenin sağladığı avantajların yanında, kişilerin SSK randevu da alması gerekmektedir. SSK randevu ile alınacak randevular sonrasında kişilerin hangi saatte sağlık hizmeti için hastanede olması gerektiği belirtilmektedir. Bu kapsamda siz de beklemenize gerek kalmadan SSK randevu doğrultusunda sağlık kurumuna giderek tedavi olabilirsiniz.

SSK randevu işlemlerini online olarak yapacağınız gibi Alo 182 numarası üzerinden de yapabilirsiniz. Eğer telefon ile randevu almak istemiyorsanız, direk SGK randevu alma sayfasına giriş yaparak randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu bakımdan ücretsiz olarak sunulan SSK randevu işlemleri sizin için daha kolay olacaktır.

SSK Randevu Nasıl Alınır?

SSK randevu için ilk olarak SSK randevu sayfasına giriş yaparak üye olmanız gerekmektedir ilgili üyelik işlemleri sonrasında üyelik bilgileriniz ile SSK randevu girişi yaptıktan sonra randevu alacağınız ekran karşınıza çıkacaktır. Bu sayece form üzerinden yapacağınız seçimler ile birlikte SSK randevu alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bir gün için en fazla iki adet SSK randevu alacağınızı unutmamalısınız. Sistemde alınan randevular direk kayıtlara geçildiği için herhangi bir iptal durumunda da SSK randevu alma işlemlerinde olduğu gibi aldığınız randevuyu iptal etmeniz gerekmektedir.

SSK RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*