SSK DÖKÜMÜ

SSK dökümü, sigortası olan vatandaşların sigortaları ile ilgili tüm işlemlerini gösteren bir dökümdür ve sigorta ile ilgili bilgi edinilmek istendiğinde alınmalıdır. SSK dökümü almak için SGK tarafından sunulan SSK dökümü bağlantılarının takip edilmesi yeterlidir. Bu bakımdan SSK dökümü almak isteyenlerin e devlet kapısı giriş yapması yeterlidir.

SSK Dökümü Nasıl Alınır?

SSK dökümü alınması için 4A hizmet döküm alınmalıdır. 4A hizmet dökümü için ise, e devlet kapısındaki SGK menüsünde yer alan 4A hizmet dökümü seçimi yapılmalıdır. Bu seçimin yapılması ile birlikte ilgili kişinin tüm sigorta bilgileri ekranda açılacak olan dökümde yer alacaktır. Döküm üzerinden sigorta üzerinden ödenen prim miktarı, toplam kazanç gibi bilgilere erişim sağlanabilmektedir. Bu bakımdan sizler de kolay bir şekilde tüm bu bilgilere SSK dökümü alarak ulaşabilirsiniz.

SSK dökümü dışında, 4A sigortası ile ilgili detaylı bilgilere de e devlet kapısı üzerinden ulaşabilirsiniz bu hizmetler için de yine SGK menüsünde yer alan 4A hizmetlerini seçebilirsiniz. Tün bu hizmetler ile birlikte sigortanız ile ilgili tüm detaylara ulaşmanız mümkündür. SGK tarafından sağlanan bu hizmetler sonrasında en güncel bilgiler ve sigorta sonuçları kişilere sunulmaktadır. Böylece prim bilgilerinizi ve prim ödemelerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

SSK DÖKÜMÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*