SSK 4A HİZMET DÖKÜMÜ 

SGK tarafından yürütülen sigorta işlemlerinde hem vatandaşların hem de sigortaya bağlı kurumların işlemleri daha rahat bir şekilde yürütebilmesi adına sigorta türlerine isimler verilmiştir. Bu isimler üzerinden sigorta işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmekte ve herhangi bir karışıklık yaşanmadan tamamlanabilmektedir. Bu doğrultuda SSK’sı olan kişiler 4A kapsamında ele alınmaktadır. Bu kişilerin yapacakları işlemlerde 4A seçeneklerini takip etmesi yeterli olmaktadır.

4A Hizmetleri Nelerdir?

4A ile ilgili yapağınız işlemlerde seçebileceğiniz pek çok hizmet bulunmaktadır. SSK 4A hizmet dökümü başta olmak üzere prim sorgulama, gün sorgulama, 4a tescil sorgulama ve 4A üzerinden emekli olan kişilere yönelik emeklilik sorgulama hizmetleri, SGK hizmetleri olarak online kanallardan sunulmaktadır. Bu bakımdan 4A çalışan ve emeklileri kolay ir şekilde online sunulan himzetlerden yararlanarak bilgi alabilmektedi.r sigorta konusunda size büyük avantaj sağlayacak ve kurmlara gitmenize gerek kalmadan sizler bilgi sunacak olan hizmetlerden yararlnarak sizler de bu konuda kendiniz için büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz olarka sunulduğu içn herhangi bir işlem ya da üyelik yapmanıza gerek kalmadan ücretsiz olarak sorgulama yapabilirsiniz.

Online olarak sunulan hizmetlerin ardından kurumlardaki bu iş yükü de hafiflemiş durumdadır. Bu nedenle kurumlar üzerinden yapılacak olan diğer hizmetlerde vatandaşlara çok daha iyi hizmet verilmeye başlanmıştır.

SSK 4A HİZMET DÖKÜMÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*