SGK İLİŞİKSİZLİK BELGESİ

Kurumların katıldığı ihalelerde, yapılacak olan tüm işlemler resmi olarak düzenlenmiş ve kurumlarında bu kurallar uygun şekilde ihale sürecini geçirmesi istenmektedir. Bu anlamda kurumlar için en önemli olan SGK ilişiksizlik belgesi olmaktadır. SGK ilişiksizlik belgesi, kişilerin herhangi bir ilişiğinin olmadı ve ihalelere katılmak için herhangi bir sakıncanın olmadığını gösteren resmi bir belge olduğu için kurumların bu belgeyi temin etmesi gerekmektedir. Belgenin temininde online olarak işlem yapılabilmektedir. Bu nedenle sizler de kolay bir şekilde işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

SGK ilişiksizlik belgesi almak için SGK tarafından açılan SGK ilişiksizlik belgesi sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. İlgili sayfada yer alan adımları takip ederek işlemlerinizi yerine getirebilir ve kolay bir şekilde sizler de SGK ilişiksizlik belgesi alabilirsiniz. Belgenin alınması için belirtildiği için kurum olunması gerekmektedir. Bu nedenle vatandaşların kendileri üzerinden herhangi bir şekilde ilişiksizlik belgesi alması mümkün değildir.

SGK ilişiksiz belgesi almak gibi pek çok konuda SGK’nın işlemlerini online olarak yapabilirsiniz. Vatandaşların zamandan kazanmasının yanında kurumlara giderek uğraşmasına da gerek kalmadığı için online hizmetlerden sizler de yararlanabilirsiniz. Üstelik sunulan tüm hizmetler ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. Bu bakımdan sizler de kolay bir şekilde hizmetler arasından seçim yaparak işlerinizi halledebilir, SGK’nın sunduğu bu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

SGK İLİŞİKSİZLİK BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*