SGK EMEKLİ İKRAMİYESİ

SGK güvencesi ile birlikte emekli olan kişilerin belirli dönemlerde ikramiye alması güvence altına alınmıştır. Emekli olan kişiler SGK emekli ikramiyesi için online olarak bilgi alabilmektedir. Eğer sizler de SGK emekli ikramiyesi konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, emekli vatandaşların yararlanması için sunulmuş olan SGK emekli ikramiyesi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

SGK emekli ikramiyesi hizmetinden yararlanacak olan kişiler, 4C üzerinden emekli olan kişiler olduğu için hizmet de “4C (Kamu Çalışanları) İkramiye ve Maaş Hesaplama” adı ile sunulmuştur. Bu açıdan SGK emekli ikramiyesi hesaplamasını yapmak isteyen kişilerin bu hizmeti kullanması gerekmektedir. Hizmetin kullanılması ile birlikte SGK emekli ikramiyesi konusunda bilgi sahibi olunması mümkün olacaktır.

SGK emekli ikramiyesi konusunda bilgi almak isteyen kişilerin, ilgili sayfada yer alan formu doldurması gerekmektedir. Bu açıdan formda yer alan derece, kademe, ek gösterge ve bu bilgilere dair tarih bilgilerinin eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. Böylece sistem tarafından SGK emekli ikramiyesi için hesaplama yapılacak ve kişinin hangi tarihlerde ne kadar ikramiye alacağı sunulacaktır. SGK emekli ikramiyesi ekranında da belirtildiği gibi yapılan bu işlemlerin herhangi bir resmiyeti yoktur ve hesaplama girilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu nedenle buradan alınan bilgiler ile herhangi bir şekilde itiraz edilmesi mümkün değildir.

SGK EMEKLİ İKRAMİYESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*