SGK ANKARA ADRES

SGK’nın yurt genelinde pek çok bölgede şubesi bulunmaktadır. Bu bakımdan vatandaşların kurumlar üzerinden de işlemlerini yapması mümkündür. SGK Ankara adresi için aşağıdaki açık adres bölümünden yardım alabilirsiniz böylece Ankara’da olan vatandaşlar kuruma kolay bir şekilde ulaşım sağlayarak kurum üzerinden işlemlerinizi halledebilir.

Ankara’daki SGK için ayrı bir internet sitesi açılmıştır. İlgili kurum içi haberlerin ve duyuruların paylaşıldığı resmi siteyi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu bakımdan siteye giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca site üzerinden mevzuat, uygulamalar gibi bölümler de oluşturulduğu için online bir takım işlemleri site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz

SGK Ankara Açık Adresi

SGK’nın Ankara’daki müdürlüğü için açık adres şu şekildedir; Atatürk Bulvarı No:225 Kavaklıdere Çankaya / Ankara. Açık adresinin yanında kurum ile iletişim kurmak isteyen kişiler +90 312 457 81 00 telefon numarası, + 90 312 466 71 57 faks numarası ya da ankarasgim@sgk.gov.tr mail adresi üzerinden iletişim kurulabilir. Böylece yaşadığınız sorunlarda SGK Ankara üzerinden yardım alabilirsiniz.

Ulaşım konusunda sorun yaşayan kişiler site üzerinde yer alan nasıl gidebilirim bölümünden yardım alabilir. Böylece bulunduğunuz bölgeden SGK Ankara şubesine nasıl en kısa sürede ulaşacağınızı site üzerinden alacağınız yardım ile belirleyebilirsiniz. Bu sayede tüm vatandaşlar kolay bir şekilde erişim sağlayarak işlemlerini yapabilecektir.

SGK ANKARA RESMİ SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*