MHRS HASTANE RANDEVU

MHRS, Merkezi Hekim Randevu Sistemi olarak Türkiye’de sağlık alanında kullanılmaya başlanan yeni bir sistemdir. Bu sisteme göre sağlık hizmeti alacak olan tüm vatandaşların önceden randevu alarak sağlık kurumlarına gitmesi gerekmektedir. Alınacak olan sağlık hizmeti için zorunlu kılınan randevu için MHRS hastane randevu adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

MHRS hastane randevu işlemleri için online olarak MHRS portalı açıldığı için ilgili portal üzerinden MHRS hastane randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz. MHRS hastane randevu yapılması için kişilerin üye olması gerektiği için MHRS hastane randevu almadan önce ilk olarak üyelik işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi yerine getirdikten sonra ise MHRS hastane randevu işlemlerine geçiş yapabilirsiniz.

MHRS hastane randevu almak için sağlık hizmeti alınacak olan yer, hastane, doktor ve tarih bilgilerinin ekrandaki bölümlere girilmesi yeterlidir. Belirtilen bilgilerin girilmesinin ardından sistem tarafından MHRS hastane randevu alma işlemleri sonuçlandırılacaktır. İşlemlerde hangi saat ve gün için MHRS hastane randevu almışsanız, o saatte ilgili hastanede olmanız yeterli olacaktır. Böylece beklemenize gerek kalmadan MHRS hastane randevu doğrultusunda siz de sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Online olarak yapacağınız MHRS hastane randevu işlemleri tamamen ücretsizdir ve tüm vatandaşlar için geçerli olan bir hizmettir. Siz de belirtilen adımlar sayesinde MHRS hastane randevu işlemlerinizi yapabilir ve randevulu sağlık sistemine geçiş yapabilirsiniz.

MHRS HASTANE RANDEVU İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*