E SGM HİZMET SORGULAMA

E SGM hizmet ekranı, SGK tarafından kurulan özel bir sigorta portalıdır. İlgili portal uzun yıllardan beri sigorta konusunda bilgi almak isteyen vatandaşlara hizmet vermiş ve 2015 yılına kadar da bu hizmetini sürdürmüştür. Fakat sistemin bakıma alınması ile birlikte E SGM hizmet sorgulama imkanı da kalmamış ve E SGM hizmet sorgulama yapmak isteyenlerin diğer portalları kullanması gerekmektedir. Eğer siz de E SGM hizmet sorgulama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, ilgili portallar üzerinden aynı şekilde sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. E SGM hizmet sorgulama ve diğer sigorta hizmetleri ile aynı şekilde tüm hizmetler yapılabilmektedir.

E SGM Hizmetlerine Erişim

E SGM hizmetlerine erişim sağlamak için e devlet kapısı kullanılabilir durumdadır. E SGM ile eş zamanlı olarak sigorta konusunda hizmet veren e devlet kapısı üzerinden hala sorgulama yapılabildiği için şu anda tek seçenek olan e devlet kapısını kullanmanız size bu konuda yeterli olacaktır. Bu sayede E SGM hizmet ekranı üzerinden sunulan tüm hizmetlere e devlet kapsı üzerinden erişim sağlayarak, sigorta konusunda sorgulama yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Fakat e devlet kapısında, E SGM hizmet ekranından farklı olarak üyelik ile giriş yapılması gerektiği için ilk olarak üyelik işlemlerinizi yerine getirmeniz ve bu üyelik üzerinden sigorta sorgulamalarınızı yapmanız gerekmektedir.

SİGORTA HİZMET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

11 Comments Posted

 1. E-devleti kullanabilmek için şifreyi ilk aldığınızda 1 TL, unutup tekrar almak istediğinizde 10 TL idi en son. Ben almamıştım, halen de almadım ve almayacağım da. Şu anda bu haraç(harç değil haraç) ne kadar bilmiyorum. Asgari ücret artacağına göre artık bu haracı artırırlar ”müslüman’ politikacılar… Sevgili devletimizin sevgili karakterleri halktan haraç almanın yolunu bulmuş kimliğinin dini hanesinde İslam yazan ‘müslüman’lar…

 2. E-devlet sifresini halkın ücretli alabilmesini, unutursan katlarını ödemesini sağlayanlar, onerenler her kimlerse allah onların çocuklarından alsin..!

 3. Millete öyle bir masal anlatmışsınız ki bu hizmet sayfası bakımda diye. İnsanlar da bu masala inanarak koşa koşa ptt’ye gittiler ve gerekli “ücret!” i ödeyip şifrelerini aldılar, alıyorlar.
  Bu hizmet sayfasının bakımda olduğu masalına zaten inanmıyorum da varsayalım ki bakımda olsun, bire becerikli ve meziyetliler 1 yılda bitmez bu komedi!
  Bu masalları anlattıranları da, sgk’nın sitesinden bu komedi masalları yayınlayanları da, bu masallara inanıp ptt’ye koşanları, “ücret!” ini ödeyenleri de kutluyorum.
  Bu ülke bu hallere mi düşmeliydi… Yazıklar olsun !

 4. 2022 yuzden elli dört engeli raporum var ve ablamda 2022 engeli yuzden 70 ablam 3 aylik maaşi aliyor eşimde ona baktiği icin her ay evde bakim parasi aliyor bende 3aylik icin başvurdu sonucu olumlu olurmu sence calişmiyorum yeşil kartli yim şuan
  Bunun cevabini yanitlarsaz sevinirim şimdiden teşe kurler ben mursel

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*