E SGM GÜN SORGULAMA

E SGM gün sorgulama hizmeti sayesinde kişilerin sigortalarında ne kadar gün ödemesinin yapıldığını görüntülemesi ve bu kapsamda sigorta ile ilgili işlemlerini yapabilmesi mümkündür. Eğer siz de sigortalıysanız, E SGM gün sorgulama üzerinden gün bilgisine erişim sağlayabilirsiniz.

Yıllardan beri vatandaşlarda da bir alışkanlık oluşturan ve SGK ve sigorta ile ilgili işlemlerde tercih edilen E SGM’nin bakıma alınması nedeniyle E SGM gün sorgulama şu an için mümkün değildir. Fakat E SGM gün sorgulama yerine e devlet kapısı gün sorgulama yapılabilmektedir. E devlet kapısı gün sorgulama da aynı şekilde yapıldığı gibi alınacak sonuçlar da aynıdır. Bu nedenle iki hizmet arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

E Devlet Kapısı Gün Sorgulama Nasıl Yapılır?

E devlet kapısı gün sorgulama yapılabilmesi için ilk kriter, kişilerin sigortalarının olmasıdır. Sigortası olan kişilerin e devlet kapısı gün sorgulama için ilk olarak e devlet kapısı üyeliği ile sisteme erişim sağlaması gerekmektedir. Erişimin sağlanması ile birlikte kişilerin gün bilgileri ekranda yayınlanacaktır. Bu bakımdan e devlet kapısı gün sorgulama oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. E devlet kapısı gün sorgulama için hizmet dökümü üzerinden bilgi sağlanmaktadır. İlgili hizmet üzerinden siz de bilgi almak ve e devlet kapısı gün sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilir ve direk ilgili hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

E SGM GÜN SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*