E DEVLET SSK HİZMET DÖKÜMÜ

SSK hizmet dökümü alma konusunda tercih etmeniz gereken portal e devlet portalıdır. İlgili portla üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından desteklenen sigorta hizmetleri sunulduğu için kolay bir şekilde sizler de e devlet SSK hizmet dökümü alabilir ve bu konudaki işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

SGK üzerinden diğer sorgulamaları yapmak ya da işlerinizde kullanmak için SSK hizmet dökümü alabileceğiniz gibi sigorta takibi için de e devlet SSK hizmet dökümü alabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlayıcı unsur bulunmamaktadır. Sorgulama konusunda e devlet kapısı girişi yapmanız yeterli olduğu için sadece giriş yapmanız ve hizmetleri seçmeniz yeterlidir. Seçimlerinizin ardından ilgili hizmet ile ilgili kişinin durumu ekranda yayınlanacaktır. Böylece alınan sonuçlar üzerinden inceleme yaparak sizler de sigorta takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E Devlet Kapısı SGK Hizmetleri

E devlet kapısı üzerinden SSK hizmet döküm dışında pek çok SGK hizmeti bulunmaktadır. Bu bakımdan SGK kurumları üzerinden yapacağınız pek çok işlemi e devlet kapısı üzerinden sunulan hizmetler aracılığı ile yaparak hem işlemlerinizi daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir hem de kurumlara gitmekten kurtulabilirsiniz. Bu bakımdan gerek SGK gerekse de sigorta ile ilgili işlemlerde sizler de e devlet kapısı üzerinden sunulan e devlet SSK hizmet dökümü hizmetlerinden birisini seçmeniz yeterli olacaktır.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*