4B HİZMETLERİ

4B olarak adlandırılan Bağkur işlemleri için kişilerin internet üzerinden işlem yapması mümkündür. 4B hizmetleri adı altında sunulan Bağkur hizmetleri sayesinde kişilerin sigortaları ile ilgili pek çok detayı öğrenmesi mümkün olduğundan sizler de Bağkur sigorta için online işlem yapabilirsiniz. 4B hizmetleri e devlet üzerinden kullanım mümkün olduğu için üyelik ile giriş yapacak olan vatandaşların kolay bir şekilde bilgilerine ulaşması sağlanmaktadır.

Bu açıdan sizler de devlet üzerinden üyelik giriş yaptıktan sonra kurulan tüm 4B hizmetlerinden yararlanabilir ve sigortanız hakkında bilgi alabilirsiniz. vatandaşların özellikle Bağkur primleri ile yaptığı borçlarını için borç sorgulama yaparak Bağkur durumunu görüntülemesi mümkün olacaktır. Üstelik Bağkur borç sorgulama sonrasında online olarak ödeme yapabilmek de mümkündür.

Bağkur ile ilgili işlemlerin internet üzerinden yapacak kişilerin kurumlara gitmeye gerek kalmadan tüm işlemlerin halledebileceği gibi kolaylıktan yararlanabilir. Sizler de hizmetler için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4B HİZMETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*