4B EMEKLİ AYLIĞI BİLGİSİ

Bağkur üzerinden emekli olan kişilere bağlanan maaşların detayları 4B emekli aylığı bilgisi hizmeti aracılığı ile öğrenilebilir. 4B emekli aylığı bilgisi sayesinde aldıkları maaşlar hakkında detaylı bir şekilde bilgi sağlayacak olan emekliler, e devlet üzerinden kolay bir şekilde 4B emekli aylığı bilgisi yapabilmektedir.

Sistem üzerinden yapılan yanlış hesaplamalarda ya da Bağkur’lu olmadığı halde 4B emekli aylığı bilgisi hizmetinden yararlanan kişilere sistem tarafından hata mesajı gönderilmektedir. Hata mesajında “Aylık / Gelir bilgisi bulunamadı.” Şeklinde mesaj yazmaktadır.

E devlet üzerinden kullanıma sunulan 4B emekli aylığı bilgisi hizmetinden sadece Bağkur emeklileri yararlanabilmektedir. Diğer sigorta emeklileri kendi sigorta türleri için hazırlanmış olan emekli aylığı bilgisi hizmetlerinden yararlanmalıdır. Online olarak yapılacak işlemler ile birlikte her ay sonunda önceki aya ait 4B emekli aylığı bilgisi görülebilmektedir. Bu açıdan bir ay geriden takip edilerek, maaşlar ile ilgili tüm detaylar görülebilir.

4B EMEKLİ AYLIĞI BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*