4A SİGORTALI TESCİL KAYDI

4A sigortalı tescil kaydı tespiti, 4A sigortası olan ya da yeni sigorta girişi yapılan kişiler için geçerlidir. Kişilerin özel sektörde çalışması halinde açılan 4A sigortası için yapılacak tescil sorgulaması sonrasında kolay bir şekilde tescil konusunda güncel bilgiler öğrenilebilir. Tüm 4A sigortalılar tarafından yapılabilecek işlemler sadece 4A’ya özel değildir. 4B ve 4C sigortası bulunan kişiler de kendi sigorta türlerine özel olarak oluşturulan uygulamalardan yardım alabilir. Bu bakımdan tüm sigortalılar için aynı şekilde bilgi alınması için ayrı ayrı hizmetler oluşturulmuştur.

4A Sigortalı Tescil Kaydı Tespiti Nasıl Yapılır

4A sigortalı tescil kaydı tespiti yapmak isteyen sigortalıların ilk olarak e devlete giriş yapması gerekmektedir. Bu konuda kısa yoldan ilgili hizmet ekranına ulaşmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilir. Bağlantı aracılığı ile direk ilgili ekrana erişim sağlanacağı için işlemler çok daha kolay bir şekilde yapılacaktır. 4A sigortalı tescil kaydı tespiti için e devlette üyelik giriş yapılması istenecektir. Üyelik giriş sonrasında ise kişileri n4A sigortalı tescil kaydı tespiti için ek bir işlem yapmasına gerek kalmadan direk ekranda hizmet ile ilgili güncel durum yer alacaktır. Bu bakımdan kişiler için büyük bir kolaylık sağlanmış durumdadır.

4a

Sizler de sunulan bu kolaylıktan yararlanarak 4A sigortalı tescil kaydı tespiti başta olmak üzere tüm sigorta işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik e devlet aracılığı ile ücretsiz bir şekilde yapılacak 4A sigortalı tescil kaydı tespiti sayesinde sigortanın aktif olup olmadığı görülebilir. Özellikle sigorta kaydı yeni yapılan kişilerin 4A sigortalı tescil kaydı tespiti yapması bu konuda güncel durumun öğrenilmesini ve işlemlerin sonuçlanıp sonuçlanmadığı bilgisinin öğrenilmesini sağlayacaktır.

4A SİGORTALI TESCİL KAYDI TESPİTİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*