4A ON GÜNDEN AZ SÜRELİ EV HİZMETİ ÇALIŞAN KİŞİ SORGULAMA

4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan yararlanarak bilgi alabilir. Sigorta ile ilgili işlemlerde evlerde çalışan kişiler için de sigortanın zorunlu tutulması nedeniyle evde çalışan kişilerin çalıştığı günlere göre belirtilen şartlar dahilinde sigorta yaptırılması gerekir. Sigorta konusunda bilgi almak isteyen kişiler e devlet üzerinden sunulan sigorta imkanından yararlanabilir. Sunulan hizmetlerde kişilerin bilgi alması için çeşitli sigorta detayları da bulunmaktadır.

4a

4A On Günden Az Süreli Ev Hizmeti Çalışan Kişi Sorgulama

4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama işlemleri için kişilerin e devleti kullanması gerekir. E devlet üzerinden yapılabilen işlemlerde kişilerin kolay bir şekilde bilgilere ulaşabilmesi adına ilk olarak üyelik giriş yapması gerekir. Üyelik girişi yapılmadan herhangi bir şekilde 4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama yapılamaz. Hem iş veren hem de çalışan kişiler 4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama yapabilir. Bu açıdan sunulan hizmetlerden yararlanılmasında her iki taraf da işlem yapabilir.

4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama işlemlerinde aynı zamanda on günden daha fazla süreyle çalışan kişiler için de sigorta gerekli olduğundan dolayı bu konuda da online olarak işlem yapılabilir.

4A ON GÜNDEN AZ SÜRELİ EV HİZMETİ ÇALIŞAN KİŞİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYNIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*