1 YILLIK SSK DÖKÜMÜ

Çalışan kişilerin sigortaları ile ilgili bilgileri SGK tarafından kayıt altına alınmakta ve istenildiği zaman kullanıma sunulmaktadır. Sigorta ile ilgili bilgi almak ya da sigorta takibi yapmak isteyenlerin online olarak sunulan sigorta hizmetlerinden yararlanması yeterli olmaktadır. Böylece 1 yıllık SSK döküm gibi hizmetlerden yararlanarak ihtiyacınız olan bilgilere kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

SSK Dökümü Nasıl Alınır?

SSK dökümü almak isteyenlerin ilk olarak e devlet kapısı girişi yapması gerekmektedir. Bu giriş işlemlerini başarılı bir şekilde geçen vatandaşların Sosyal Güvenlik Kurumu menüsü altında yer alan hizmetlerden seçim yapması gerekmektedir. Yapılacak olan seçimler ile birlikte vatandaşların sigorta durumu detaylı olarak açıklanmaktadır. Bu açıklama ile birlikte, sigortanın kaç yılından beri aktif olduğu, toplam prim sayısı gibi tüm bilgiler ekranda yer almaktadır. Böylece sizler de sigortanız ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz gibi 1 yıllık SSK dökümü alma gibi konularında da belirtilen adımları takip ederek döküm alabilirsiniz.

1 Yıllık SSK Dökümü Nasıl Alınır?

1 yıllık SSK dökümü almak için SSK hizmet dökümü alındıktan sonra ilgili bir yıl içerisindeki bilgileri çıktı olarak almanız gerekmektedir. Döküm aldıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekrandan ilgili bir yılı seçerek sadece o yılı yazdırmanız yeteli olacaktır. Böylece 1 yıllık SSK dökümü alma işlemlerini de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

SSK DÖKÜMÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*